Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.

O nas

Jesteśmy młodym zespołem, pełnym optymizmu i poczucia humoru. Nieustannie szkolimy się, aby zapewnić profesjonalną opiekę naszym pacjentom. Zależy nam na tym, by każdy mógł cieszyć się zdrowym uśmiechem począwszy od tych najmłodszych a kończąc na najstarszych. Wychodzimy z założenia, że nigdy nie jest za późno, by zadbać o swoje zęby. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w każdej dziedzinie stomatologii już od wielu lat.


Prof. Helena Kręgiel


Jest specjalistką w dziedzinie stomatologii estetycznej i ortodoncji. To ona dba o śnieżnobiałe uśmiechy pacjentów. Swoim entuzjazmem zaraża pozostałych pracowników i pacjentów. Jest uwielbiana przez najmłodszych i niszczy stereotyp groźnego dentysty.


Prof. Jerzy Pietraszko


jest naszym ekspertem w dziedzinie leczenia zębów. Diagnozuje i leczy choroby, urazy i zniekształcenia zębów i dziąseł oraz pozostałych struktur w obrębie jamy ustnej


Świadczymy profesjonalne usługi dentystyczne

Wykonujemy profesjonalne zabiegi dentystyczne, na bazie osiąganej na przestrzeni lat wiedzy, zawodowej praktyki i dzięki wykorzystaniu nowatorskich technologii. To za ich sprawą nasi dentyści wystawiają dokładną diagnozę problemów oraz usunięcie ich współczesnymi sposobami leczenia. To ułatwia nam podejmowanie nowych wyzwań, dzięki czemu poprawiamy uśmiechy pacjentów i sami stale się rozwijamy. We wszystkich przypadkach klinicznych zmierzamy do osiągnięcia wymarzonych przez naszych pacjentów efektów. Na zawodzie dentysty ciąży wysoka odpowiedzialność, dlatego z najwyższą uwagą troszczymy się o to, żeby każdy zabieg, był wykonany w sposób komfortowy i bezpieczny dla pacjenta. Wyjątkowo ważne jest dla nas, żeby wszelkie wizyty w gabinecie dentystycznym odbywały się w atmosferze zrozumienia. Skupiamy naszą uwagę na pacjenta, dlatego troszczymy się też o to, by na każdym etapie leczenia pacjenci otrzymywali najważniejsze informacje z zakresu stomatologii i przebiegu kuracji. Każdy, kto zgłosi się do naszej kliniki stomatologicznej, może na nas liczyć.