Metamorfozy

home_dentist2_beforeafter1abiały uśmiech po wizycie u dentysty w krakowie

Wybielanie zębów

Pacjentka od lat marzyła o śnieżnobiałym uśmiechu. Gdy opowiedzieliśmy jej o procesie wybielania zębów zdecydowała, że chce oddać się w nasze ręce. To efekt uzyskany po jednorazowym wybielaniu lampą Beyond.

home_dentist2_beforeafter2aefekty wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym

Estetyczny uśmiech

Na konsultacji specjalistycznej pacjentka opowiedziała nam o swoim kompleksie związanym z uzębieniem. Dzięki dokładnej analizie wprowadziliśmy odpowiednie leczenie, a na koniec zaproponowaliśmy aparat na zęby. Od teraz nasza pacjentka uśmiecha się nieustannie.

W jaki sposób lampa Beyond wybiela zęby tak doskonale?

Efekt wybielania zębów w dużym stopniu zależy od metody. W wielu przypadkach nie trzeba na nie czekać przesadnie długo. Szczególnie wybielanie lampą u dentysty gwarantuje szybki rezultat – już po tylko jednym zabiegu. Natychmiastową zmianę zobaczymy również po wykonaniu licówek. Więcej czasu wymaga metoda nakładkowa, bo proces wybielania trwa od 2 do 4 tygodni. Przywracające biel zębom zabiegi stomatologiczne są niezwykle skuteczne i utrzymują się na okres około 2 lub 3 lat. Dobrze też w międzyczasie kierować się wskazówkami otrzymanymi od dentysty. W głównej mierze powinno się troszczyć się o higienę, unikać potraw powodujących przebarwienia oraz od czasu do czasu używać wybielające pasty. Warto zapytać stomatologa o estetykę zębów w trakcie wizyty kontrolnej. W razie potrzeby wybielanie można powtórzyć.

Lampa Beyond to nowoczesna technologia, która stała się hitem w najlepszych gabinetach stomatologicznych w Polsce. Oferuje ona profesjonalne wybielanie zębów u dentysty, które daje niezwykłe oraz trwałe rezultaty już po pierwszym naświetlaniu. Klientki naszej kliniki dentystycznej to potwierdzają. Co więcej wybielanie tym sposobem, niszczy do 96% bakterii gromadzących się w jamie ustnej, a także zmniejsza stan zapalny przyzębia i wspiera utwardzanie wypełnień i kompozytów dentystycznych. To znaczy, że wybielanie zębów, nie jest jedynym dodatnim efektem zabiegu.

Lampa Beyond to nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w stomatologii. Jego ramię zdolne do obracania ramienia w zasięgu 360°. Dzięki temu można je dopasować do pacjenta. To większa wygoda dla pacjenta i dla dentysty wykonującego zabieg. Wybielanie zębów staje się dokładne. Ponadto również moc lampy dostosowuje się do potrzeb pacjenta, stale mając na uwadze zalecenia stomatologa. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne z uwagi na to, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.